Webgames určené pro menší dětiWebgames hrají hlavně mladší lidé, ale většina těchto her není určená pro ty nejmenší děti. I tak ale na internetu můžeme najít spoustu zajímavých online her, které jsou přímo určené pro ty nejmenší. Tyto hry najdeme jak na specializovaných herních portálech, tak především na webových stránkách, určených pro děti nebo zaměřených na některé výrobky nebo třeba televizní pořady pro nejmenší. Internetových stránek s nabídkou webgames pro malé děti je spousta, tak se podíváme blíže alespoň na některé z nich.

Kamarádské hry – český internetový portál určený pro děti a jejich rodiče, na kterém nalezneme nejen dětské online hry, ale i spoustu dalších rubrik určených pro ty nejmenší. K webgames se dostaneme pod odkazem Hry na PC a děti si zde mohou zahrát jednoduché flashové hry, vyluštit křížovky a sudoku nebo si vymalovat omalovánky online. Portál se nachází na adrese www.kamaradske-hry.cz a je skvělým a bezpečným místem pro děti na internetu.

Rexo – zábavný webový portál zaměřený na menší děti, kterým přináší spoustu skvělých webgames, pohádek, omalovánek, videí a dalších aplikací. Maskotem webu je kreslený dinosaurus Rexo, který tak děti provází těmito stránkami, které nabízejí zábavu i poučení. Stránky najdeme na internetu pod odkazem www.rexo.cz a děti se na nich mohou i zaregistrovat a být tak členy Rexova klubu.

Disney – kreslené i hrané seriály a filmy od Walta Disneyho zná každý a spoustu skvělých webgames najdou děti i na českých webovkách této společnosti. Oficiální stránky Disneyho pro Českou republiku jsou na internetu pod snadno zapamatovatelnou doménou www.disney.cz a kromě nabídky webgames, ve kterých figurují i hrdinové Disneyho seriálů a filmů, zde najdeme i spoustu informací o Disneyho postavičkách, televizních pořadech, e-shop a mnoho dalšího.

Dětský web – český portál pro děti plný jednoduchých online her, omalovánek, pohádek, audio pohádek, písniček a článků. Stránky jsou určené nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, pro které jsou zde připravené např. soutěže o zajímavé ceny. Na web se můžeme podívat zadáním adresy www.detsky-web.cz.Alík – jedna z nejznámějších stránek pro děti, která patří pod velký český portál iDnes. Alík je ideálním a bezpečným místem na internetu, kde mladší i starší děti najdou nejen jednoduché webgames, ale také spoustu vtipů, soutěže o ceny, zprávičky pro děti nebo speciální rubriku s názvem Alíkova poradna. Alíka na internetu nalezneme pod odkazem www.alik.cz.

Cartoon Network – poslední stránka, kterou si představíme, na rozdíl od těch předchozích není v češtině, ale v angličtině. Cartoon Network je jedním z předních televizních kanálů pro děti a mládež, který se zaměřuje na kreslené seriály. U nás ho mohou znát diváci z kabelové televize nebo satelitu a na internetu provozuje tato stanice velmi kvalitní portál plný her, videí a další zábavy. Internetových stránek má Cartoon Network hned několik, takže si můžeme vybrat např.mezi www.cartoonnetwork.com nebo www.cartoonneteorkhq.net. Na obou odkazech najdeme spoustu skvělých webgames, videa z oblíbených kreslených seriálů, informace o pořadech atd.

Aplikace GameTwist vám poskytuje možnost krátit si kdykoliv své dlouhé chvíle různými zábavnými hrami, a to i na cestách.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!