Webgames pro jednoho hráčeSpoustu webgames si můžeme zahrát i sami a nepotřebujeme k tomu nikoho dalšího. Hry pro jednoho hráče patří k těm nejběžnějším a vybrat si můžeme z nepřeberného množství her všech žánrů. U webgames pro jednoho hráče můžeme hrát buď hry, kde je naším úkolem dostat se ve hře co nejdál a postoupit do co nejvyššího levelu a nebo můžeme hrát hry, ve kterých jde o získání co nejvyššího skóre. Webgames pro jednoho hráče najdeme na všech velkých internetových portálech s online hrami a vždy tak máme spoustu možností, jak zahnat nudu a zahrát si nějakou novou hru.

Webgames pro více hráčů

Některé vybrané webgames jsou určené i pro hru více hráčů. Můžeme si je tak zahrát např. proti počítači nebo proti jinému člověku. Některé z těchto her můžeme hrát i ve dvou lidech na jednom PC, jiné zase pouze po síti. Webgames pro více hráčů patří k těm oblíbenějším, protože přece jenom ve více lidech je hraní větší zábava. Tyto hry můžeme hrát buď se svými kamarády nebo s cizími lidmi – můžeme se tak i díky hraní těchto her seznámit a najít si nové přátele.

Superhry a hry online jsou velice populární.Webgames se sportovní tématikou

K nejoblíbenějším počítačovým hrám dlouhodobě patří hry se sportovní tématikou. Velmi populární jsou u nás hlavně webgames zaměřené na fotbal a hokej, které jsou obecně nejsledovanějšími sporty v Česku, ale zahrát si na počítači můžeme hry na téměř všechny existující druhy sportů. Velmi často se objevují např. různé variace tenisu, stolní tenis, basketbal, ale třeba i box, lyžování, atletika atd. Sportovní webgames ale nedosahují zdaleka takové hratelnosti jako nejnovější sportovní hry pro konzole, které umožňují pohybové ovládání (např. na Nintendo Wii nebo Xbox Kinect) – tyto hry poskytují hráčům ještě o několik tříd lepší zážitek ze hry.

Webgames určené pro dívky

Počítačové online hry nejsou ani zdaleka doménou pouze kluků. Webgames hraje i spousta holek, které navíc často hrají i akční hry a střílečky určené spíše pro chlapce. Každopádně tvůrci her myslí i na většinu dívek a na herních portálech se tak setkáváme s pestrou nabídkou herních titulů, které jsou svým zaměřením šité na míru právě holkám. Nejčastěji se jedná o hry farmářské, logické, velmi časté – hlavně pro menší holky – jsou např. tzv. oblíkačky nebo hry se zvířátky. Ve webgames určených pro dívky se také velmi často objevují známé televizní postavy a to jak hrané (např. Hannah Montana), tak kreslené (např. Bratz, My Little Pony nebo Hello Kitty). Nabídka online her pro holky je prostě velmi rozmanitá a děvčata si tak mohou vybrat z nepřeberného množství her.

Logicky zaměřené webgames

K nejvyhledávanějším webgames vždy patřily logické hry. Mezi tento typ her patří např. různé adventury, kvízové hry, skákačky, spojování předmětů, hledání kombinací nebo správné cesty, skládání potrubí, budování cesty atd. Logické hry najdeme na všech velkých herních portálech a jsou mimořádně oblíbené např. jako aplikace pro mobilní telefony, kde jsou ideálním způsobem, jak si zkrátit třeba cestu metrem nebo autobusem.

Strategické webgames

Vedle logických patří k nejoblíbenějším online hrám také strategické webgames. Kromě jednoduchých strategií, které jsou určeny pro nenáročné hráče, si můžeme zahrát i spoustu náročných a propracovaných herních titulů, které nás mohou zabavit dlouhé měsíce i roky. Mezi strategické webgames patří třeba farmářské hry, tahové strategie, obrany pevnosti, teritoriální souboje a řada dalších.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!