Superhry pro dívkyNa internetu najdeme obrovské množství různých her pro dívky. Tyto hry jsou obvykle zdarma buď ke stažení nebo online, takže nemusíme na nic čekat a můžeme si je hned zahrát. Superhry pro dívky bývají často zaměřené na témata jako je móda, líčení, kadeřnictví, vaření apod. Spousta her se také týká zvířat nebo oblíbených TV seriálů. Často se ve hrách pro dívky objevují i různé celebrity. Holčičí hry najdeme na mnoha specializovaných webových stránkách, kde bývají často v samostatné kategorii. S hrami pro dívky se můžeme setkat i na některých sociálních sítích, jako je např. Facebook.

Nejlepší internetové stránky s hrami pro dívky

Internetových stránek, na kterých jsou hry pro dívky je velké množství, podíváme se na ty nejzajímavější z nich, kde je největší výběr těchto her. Asi nejlepší webovou stránkou, na které najdeme hry.cz pro dívky různých žánrů, je stránka na adrese http://www.hryprodivky.cz/. Na pěkném a přehledném webu, laděném do růžové barvy, jsou jednotlivé hry pro dívky rozděleny do osmi hlavních kategorií – Zvířátka, Vaření, Oblíkačky, Krása, Pečování, Barbie, Dekorační a Seriálové. Každá z nich pak ještě obsahuje několik dalších podkategorií. Na stránkách je možné se zaregistrovat a účastnit se různých soutěží o atraktivní ceny. Součástí webu je i rubrika Síň slávy, která se aktualizuje pravidelně každých pět minut a uživatelky zde mohou usilovat o přední umístění v několika kategoriích. Přihlásit se na tyto stránky je možné jak klasickým způsobem, tak jednoduše formou facebookového přihlášení. Jednotlivé hry je možné i hodnotit a u každé hry vidíme její hodnocení v procentech.

Další stovky her pro dívky si můžeme zahrát na stránkách http://divky.1001hry.cz/. Zde jsou hry pro dívky roztříděné do 17 podkategorií, jejichž seznam je ve spodní části stránky a nebo si můžeme vybrat z jednoho ze 62 témat. Součástí webu jsou i žebříčky nejnovějších, nejlepších, nejhranějších a nejoblíbenějších her. Kromě her pro dívky je na stránkách 1001 hry i spousta dalších zábavných her pro chlapce nebo i pro celou rodinu. Každý den zde přibývají nové hry a aplikace. Další specializované stránky s hrami pro dívky najdeme pod odkazem http://www.prodivkyhry.cz/. Můžeme si zde zahrát stovky online her různých žánrů. Nechybí zde ani hudební hry, omalovánky online, logické hry, taneční hry a mnoho dalších. Je tady i spousta her s oblíbenými postavičkami z kreslených televizních seriálů jako jsou Šmoulové, Winx Club nebo Monster High.Velké množství her pro dívky přináší také stránky http://www.herniostrov.cz/. Hned na titulní stránce webu klikneme na odkaz Hry pro holky a dostaneme se na stránku s výběrem těch nejlepších dívčích online her. U náhledu jednotlivých her pak v pravém dolním rohu vidíme vždy hvězdičku s číselným údajem v procentech, který udává jak je daná hra oblíbená. Kromě češtiny je Herní ostrov i v 18 dalších jazycích, které si můžeme přepnout v dolní částí stránky. Posledním webem s hrami pro dívky, který si představíme je http://www.hryproholky.cz/. Tyto stránky jsou velmi přehledné a snadno se na nich orientuje. V horním menu jsou jednotlivé hry pro dívky rozčleněny do pěti hlavních kategorií – Barbie hry, Celebrity, Omalovánky, Oblíkačky + Makeover hry a Ostatní. Jedním kliknutím si pak můžeme zobrazit žebříček nejhranějších her za poslední měsíc nebo nejoblíbenějších her. V případě registrace pak můžeme ke hrám psát i komentáře, diskutovat o nich s ostatními hráčkami a přidávat si hry mezi oblíbené a mít tak k nim snadnější a rychlejší přístup.

Hry pro dívky vám zpestří pracovní den.Hry pro dívky na mobilu

Hry pro dívky si můžeme zahrát také na mobilních telefonech. Pro smartphony existuje spousta zajímavých her ke stažení, mezi kterými nechybí ani mnoho atraktivních titulů určených především pro dívky. Atraktivní hry pro dívky si můžeme zahrát na všech mobilních platformách a většina z nich je ke stažení zdarma.

Hry pro dívky na Android

Největší výběr různých aplikací a her mají ti, kteří mají mobilní telefon s operačním systémem Android. Velká většina těchto aplikací je zcela zdarma a patří mezi ně i oblíbená hra Pou, která je populární zejména u dívek, ale mezi jejími hráči se najdou i kluci. Pou patří v současné době mezi nejhranější hry na mobilech a jedná se o hru, ve které se staráme o virtuálního mazlíčka. Princip hry je vlastně podobný jako u dříve oblíbené digitální hry Tamagotchi, která se před lety hodně prodávala i v Česku. Rozdíl je ale v tom, že Pou nemůže nikdy umřít, takže i když na něj zapomeneme a nějakou dobu se o něj se nestaráme, nic se nestane. Hra Pou nabízí kromě běžných funkcí jako je starání se o svého mazlíčka, krmení, spaní atd. také několik miniher. Díky tomu, že s téměř každou aktualizací přibývají nové minihry a jiná vylepšení, je Pou stále zajímavý pro mnoho hráčů. Pou patří mezi nejoblíbenější hry pro dívky a zdarma si ho můžeme stáhnout v internetovém obchodě Google Play. Kromě Androidu je dostupný také pro iOS, naopak na Windows Phone si hru Pou zahrát nelze, místo ní je ale k dispozici její napodobenina pod názvem Mou.

Další hrou pro Android, která jistě zaujme nejen dívky, je Talking Gina the Giraffe Free. Jak už vyplývá z názvu, i tato hra je ke stažení zdarma a v tomto případě se jedná o hru s mluvící žirafou. Tu můžeme např. krmit, dávat jí pití, hrát si s ní atd. Od stejných tvůrců jsou pak pro Android k dispozici i další hry s mluvícími zvířaty, např. s kočkou, pejskem, hrochem nebo papouškem. Kromě bezplatných verzí je možné si koupit i placené doplňky. Vyloženě pro holky je pak určená hra Star Girl. V této aplikaci pro dívky se její hráčky mohou stát zpěvačkou, herečkou nebo modelkou. V průběhu hry pak plní různé úkoly, vydělávají virtuální peníze a ty mohou utrácet např. za oblečení, doplňky atd. Star Girl je zdarma ke stažení na Google Play a to pro telefony s Androidem od verze 2.2 nahoru.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!