OnlinovkyOnlinovky si v dnešní době už můžeme zahrát na mnoha různých zařízeních. Asi nejčastěji lidé hrají hry online na svých noteboocích a stolních počítačích. Díky chytrým mobilním telefonům s operačními systémy už si můžeme vybrat ze široké nabídky her také na našich mobilech. V posledních letech roste také popularita tabletů a spoustu atraktivních her online si můžeme zahrát i na nich. Ideální pro hraní her jsou ale hlavně herní konzole jako je např. Nintendo Wii, Sony Playstation nebo Xbox. Na nich si můžeme vybrat z nepřeberné nabídky atraktivních herních titulů všech možných žánrů. Mezi novější možnosti, jak si zahrát hry online, patří nabídka aplikací v moderních SMART televizorech. Do nich si můžeme stáhnout řadu zajímavých her, i když v tomto případě se jedná spíše o méně náročné, jednodušší hry. Základní hry typu Tetris apod. bývají často také součástí některých set-top-boxů pro příjem digitálního vysílání. Možností, kde si hry online můžeme zahrát je tedy spousta a fanoušci těchto her je tak mohou hrát prakticky pořád, ať už jsou zrovna doma nebo někde na cestách.

Onlinovky na počítačích a noteboocích

Většina lidí, kteří hrají hry online je hraje doma na svých počítačích nebo noteboocích. Oproti mobilům a tabletům se tyto hry hrají lépe díky většímu monitoru, klávesnici atd. Výhodou hraní her online na PC nebo notebooku je také bezkonkurenčně nejširší nabídka herních titulů. Na internetu navíc najdeme velké množství specializovaných stránek, na kterých jsou tisíce a tisíce nejrůznějších her online všech žánrů – od akčních, přes strategické až po sportovní. Většina her online na internetu je pak zcela zdarma. Pro ty jednodušší hry pak nejsou ani příliš velké požadavky na hardware a lze je spustit na drtivé většině dnešních počítačů. K nejoblíbenějším hrám online patří v posledních letech např. World of Warcraft, Counter Strike, League of  Legends nebo Dark Orbit. Hodně populární je také série GTA, u které nedávno vyšlo nové pokračování a např. ze sportovních her jsou to hlavně NHL, FIFA nebo různé fotbalové manažery.

Hry pro dívky vás zabaví na celý den.Onlinovky na mobilních telefonech a tabletech

Zatímco v devadesátých letech sloužily mobilní telefony prakticky výhradně k telefonování a posílání esemesek, dnes už můžeme na mobilech dělat spoustu věcí, které jsme si dříve ani neuměli představit. Můžeme na nich poslouchat MP3, rádia, sledovat televizi, číst si zprávy, surfovat na internetu, psát si s kamarády např. přes Facebook chat, nakupovat, sázet a mnoho dalších věcí, mezi které patří i hraní her online. Z obrovské nabídky her si mohou vybrat hlavně ti, co mají chytré telefony s operačním systémem. V příslušném internetovém obchodě si pak mohou stáhnout některou z mnoha různých her – většina z nich je úplně zdarma bez jakýchkoli dalších poplatků. Nabídka her pro Android, iOS a Windows Phone je nesmírně široká a najdeme v ní i řadu her, které byly dříve k dispozici pouze na počítačích nebo herních konzolích. Hry na mobilech a tabletech jsou ideální např. na delší cesty autobusem nebo vlakem, kde dokáží spolehlivě zabít čas a zpříjemnit tak dlouhou a nudnou cestu.

Onlinovky na herních konzolích

Pro ty, co tráví u her hodně času a hry online jsou důležitou součástí jejich života jsou ideální platformou herní konzole. Na těch si můžeme zahrát spoustu atraktivních her s vysoce kvalitní grafikou a skvělou hratelností. Součástí herních konzolí jsou různé speciální ovladače, se kterými se hrají hry mnohem pohodlněji a lépe se ovládají, než když je hrajeme s klávesnicí a myší na PC. Novinkou v posledních letech, která si získala velkou oblibu po celém světě, jsou pak hry, které se ovládají pomocí pohybového senzoru. Můžeme je tak ovládat vlastním pohybem bez ovladače a tento způsob ovládání her online je ideální hlavně u různých sportovních her. Hry online na herních konzolích jsou oblíbené jak u dětí, tak u dospělých a vzhledem k tomu, že ceny těchto zařízení v posledních letech spíše klesají, jsou konzole velmi zajímavou alternativou pro hraní her vůči počítačům nebo notebookům.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!