Nabídka webgames na sociálních sítíchSpoustu webgames si také můžeme zahrát na některých sociálních sítích. Ty jsou sice primárně zaměřené na trochu jiné účely, ale nemalé množství lidí je vyhledává i díky tomu, že si zde mohou zahrát velké množství zajímavých her. Největší sociální sítí na světě je Facebook, který je nesmírně populární i u nás v Česku a tak se podíváme blíže na to, jaké webgames si na této síti můžeme zahrát.

RC modely aut a letadel za super ceny.

Abychom mohli hrát webgames na Facebooku, musíme na něm být samozřejmě nejdříve zaregistrovaní. Po přihlášení se na náš účet pak online hry najdeme pod položkou Aplikace, jejíž odkaz je v menu v levé části stránky. Po kliknutí na odkaz Hry se následně dostaneme na stránku Centrum aplikací, jejíž součástí jsou kromě obrovského množství webgames také různé další aplikace. Na levé straně centra aplikací máme přehledné menu, ve kterém vidíme seznam všech kategorií. Pokud jde o samotné hry, tak ty jsou zde rozděleny do dvanácti hlavních kategorií podle jejich žánru: Akční, Adventury a RPG, Arkádové, Kasino, Karetní, Rodinné, Skrytý objekt, Puzzle, Simulátory, Sportovní, Strategické a Vědomostní a slovní hry. Nad hlavním menu si ještě můžeme přepnout, jestli chceme hledat hry určené pro web, mobilní web, Android, iOS nebo pro všechny tyto platformy zároveň. Každá z kategorií pak obsahuje velké množství herních titulů, které si můžeme nechat zobrazit podle čtyř kritérií – Doporučené, Oblíbené, Co hrají přátelé a Nejlépe hodnocené. Mezi doporučenými se nám zobrazují návrhy webgames, které by se nám mohly líbit na základě toho, jaké hry už jsme hráli, v oblíbených nám Facebook zobrazuje online hry, které si v poslední době získaly hodně příznivců, v sekci co hrají přátelé nalezneme hry, které hrají lidé, jež máme na Facebooku v přátelích a konečně pod záložkou nejlépe hodnocené vidíme webgames, které mají aktuální nejvyšší hodnocení a patří k těm nejhranějším na celém Facebooku.Nejoblíbenější webgames na Facebooku

Nabídka online her na Facebooku je opravdu bohatá a na své si tam přijde každý milovník těchto her. Které webgames patří na Facebooku k těm nejlepším a nejhranějším?

Top Eleven – Football Manager – nejoblíbenější fotbalový manažer a jedna z nejhranějších her na Facebooku, která je populární hlavně u kluků. V této hře si může její hráč vytvořit vlastní fotbalový klub, který pak řídí a stará se kompletně o jeho chod – nakupování hráčů, vedení týmu atd. Celosvětově oblíbená hra byla přeložena do více než 35 jazyků včetně češtiny a kromě verze pro internetové prohlížeče si ji můžeme stáhnout i jako aplikaci do mobilního telefonu.

Candy Crush Saga – nesmírně chytlavá a návyková logická hra, která se rychle stala jednou z nejhranějších webgames na sociálních sítích. Úkolem hráče je spojovat více bonbónů stejné barvy do jedné řady a postupně se tak dostávat do vyšších levelů. Hra je velmi jednoduchá na ovládání a kromě Facebooku si ji můžeme zahrát i na jiných stránkách nebo stáhnout do svého smartphonu.

Texas Holdem Poker – pokerové hry jsou v posledních letech na vzestupu a nejinak je tomu i na největší sociální síti. Texas Holdem Poker od společnosti Zynga je nejhranější karetní hrou na Facebooku a velkou oblibu si získal i u českých uživatelů. Mezi další oblíbené karetní webgames na této síti patří ještě např. Český poker, který je kompletně přeložen do českého jazyka.

Dragon City – tato online hra patří do kategorie dobrodružných webgames a díky své skvělé hratelnosti si získala srdce milionů hráčů z celého světa. Fanoušci této hry si ji mohou stáhnout i jako aplikaci do svého mobilu.

Farmville 2 – pokračování legendární hry Farmville od společnosti Zynga, která byla dříve na Facebooku nesmírně populární. I její druhý díl neztratil nic ze skvělé hratelnosti jedničky a navíc přináší vylepšenou grafiku a spoustu nových funkcí. I Farmville 2 se tak zařadila mezi nejoblíbenější webgames na Facebooku.

Angry Birds Friends – slavné ptáky Angry Birds už dnes zná snad každý hráč počítačových her a zahrát si tuto hru mohou i uživatelé Facebooku. Angry Birds Friends od společnosti Rovio Entertainment nabízí skvělou hratelnost a hodiny zábavy pro všechny, kteří si zamilovali tento typ webgames. I tuto hru si samozřejmě můžeme stáhnou jako aplikaci, jak na Android, tak na iOS.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!