Nabídka sportovních her na portálu FrivVelmi bohatá je na stránkách Friv také nabídka sportovních her. Ty patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším jak u nás, tak v zahraničí a na Friv si můžeme zahrát celou řadu velmi zajímavých titulů, zaměřených na sport. Mezi sportovní hry na Friv patří mimo jiné Goal Keeper Premier, Football Kicks, Cannon Basketball a celá řada dalších herních titulů.

Nabídka závodních her na portálu Friv

Další významnou kategorií, která má na stránkách portálu Friv svoje pevné místo, jsou závodní hry. I ty patří obecně k těm nejhranějším a jsou oblíbené jak u mladších, tak u starších hráčů. Na herním serveru Friv si můžeme zahrát velké množství atraktivních a kvalitních závodních her, které zaujmou všechny milovníky tohoto žánru – např. Rich Cars, Free Gear, Monster Truck Demolisher, V8 Muscle Cars atd.

Nabídka akčních her na portálu Friv

I ti, co dávají přednost akčním hrám, si na herním webu Friv přijdou na své. Součástí nabídky je i spousta skvěle hratelných akčních titulů, jež potěší příznivce tohoto typu online her. Do této kategorie her na patří na Friv např. Armor Mayhem nebo Avatar Fortress Fight.

Nabídka her se zvířátky na portálu Friv

Ve spoustě online her na stránkách Friv vystupují v hlavních rolích různá zvířátka. Friv je tak ideálním místem pro všechny, kteří mají rádi počítačové hry se zvířátky – her s nimi je zde obrovské množství, za všechny můžeme jmenovat třeba Penguin Diner, Cat Balloon Delivery, Toffy Cat nebo Animal Shelter.

Nabídka her se známými kreslenými postavičkami na Friv

Mezi více než 250 online hrami, které má herní server Friv ve své nabídce je také několik titulů, v nichž vystupují populární kreslené postavičky. Můžeme si tak zahrát např. hru se SpongeBobem nebo s Tomem a Jerrym.Nejznámější hry, které jsou součástí herního serveru Friv

Na herních stránkách Friv najdeme kromě jednoduchých online her, které jinak nejsou příliš známé, také několik slavných herních titulů, které většina počítačových hráčů dobře zná. Patří mezi ně např. slavná plošinovka Super Mario, Sonic The Hedgehog nebo jednoduchá hra Flappy Bird, která se nedávno i přes velmi obyčejnou grafiku a jednotvárnou náplň stala velkým hitem po celém světě. Kromě těchto tří příkladů zde ale nalezneme i několik dalších her, které už se v minulosti objevily na jiných internetových stránkách.

Internetový herní portál Friv 2

Slovo Friv má ve svém názvu také celá řada dalších herních portálů. Několik z nich nese označení Friv 2. O jaké weby se jedná, jaká je jejich adresa a jaké online hry si na nich můžeme zahrát?

Friv2.cz – české webové stránky s online hrami. Obsahují více než 100 zábavných her, které si můžeme kdykoliv zahrát na svém notebooku nebo počítači.
Friv2.org.uk – anglický herní server se stovkami skvělých online her mnoha různých žánrů. Po grafické stránce se web hodně podobá hlavnímu portálu Friv.com.
Friv2online.co – další z mnoha internetových stránek se slovem Friv v názvu. I zde si můžeme zahrát spoustu jednoduchých a zábavných online her, které jsou zdarma a není nutné nic stahovat.
Friv2.net – velmi rozsáhlý webový herní portál, na kterém najdeme několik tisíc online her všech možných žánrů. Stránky jsou velmi přehledné a jednotlivé hry jsou přehledně roztříděny do kategorií podle jejich obsahu a žánru.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!