My Fantastic ParkJako malí jste určitě milovali návštěvu zábavních parků, či poutí s rodiči. Tyto vzpomínky vám umožní znovu prožít hra My Fantastic Park, která vás posadí do křesla ředitele zábavního parku. My Fantastic Park je klasická webová hra, která je ovšem netradičně zaměřena na tvorbu a péči lunaparku. Vytvoříte zábavné centrum s těmi nejlepšími atrakcemi, které budou zvyšovat počet návštěvníků a z nich utržené finance. Úvodní část hry obsahuje seznamovací tutoriál, který vás seznámí se základními principy a pomůže vám najít vše, co budete potřebovat. Výběr a stavění atrakcí je asi nejzajímavější částí hry. Každá z nich obsahuje atribut zábavnosti, který rozhoduje také o tom, kolik za ni vaši návštěvníci jsou schopni utratit. Důležitá je ovšem i celková spokojenost lunaparku, kterou lze zvyšovat také vystavěním dekorací, občerstvovacích stánků a dalších budov. Interaktivita s dalšími hráči není bohužel ve hře příliš podporována, což zrovna u onlinovky poměrně zamrzí. Nicméně se jedná o kvalitně zpracovanou zábavu pro každého milovníka zábavních parků.

RC modely aut a letadel za super ceny.

Začátek hry

Začínáte se dvěma atrakcemi a je jen na vás jakým způsobem svůj park vybudujete. Postavíte autodrom? Nebo snad horskou dráhu? Vše je jen na vás! Atrakce se dělí do tří hlavních kategorií podle velikosti. Ze začátku začínáte s malými, ovšem postupem času až nalákáte návštěvníky získáte prostředky i na majestátní atrakce, ze kterých budou vaši návštěvníci v sedmém nebi. V této hře totiž také záleží na spokojenosti zákazníků, a čím jsou spokojenější, tím víc ve vašem parku utratí. Ten můžete dále ozdobovat všemožnými dekoracemi a udělat z něj tak váš jedinečný zábavní park vašich snů. Ke stavbě budov potřebujete suroviny a park-dolary, hlavní měnu v této hře. Suroviny se dají získat mnoha způsoby. Pokud budete pozorně sledovat, zjistíte, že někteří návštěvníci po sobě zanechávají suroviny ve formě balíčků. Dále získáváte suroviny za stavbu atrakcí a také otevíráním balíčků, které dostáváte na začátku každého dne. Tyto balíčky, takzvané boostery obsahují spoustu věcí a mohou se v nich objevit i suroviny. Také je můžete vyměnit za diamanty, nebo vytočit v kole štěstí.

Hry pro dívky vás zabaví na celý den.Máme již velký Lunapark

V pozdějších fázích hry, po dosažení určité úrovně budete získávat suroviny i za plnění úkolů. S chodem vašeho parku vám samozřejmě musí někdo pomáhat. Tuto práci obstarává asistentka, která vám dává užitečné rady a také zadává rozličné úkoly, jež vám pomáhají ve hře postupovat a ozvláštňují hru. Hraní hry je zcela zdarma, nepotřebujete tedy utrácet zbytečné peníze za podobné hry, jež mnohdy nenabízejí takovou zábavu. Dále hra vyzdvihuje spolupráci s přáteli. Pokud pomůžete svému příteli překonat těžkosti v jeho parku, odmění vás hra surovinami a obě strany tak na vzájemné pomoci vydělají. Hra se hraje v prohlížeči, není tak potřeba nic stahovat ani instalovat. Registrace trvá chviličku a po aktivaci svého účtu jste již neomezeným pánem svého parku. Bohužel není dostupné přihlášení s pomocí vašich údajů z Facebooku, na tom se ovšem stále pracuje. Stejně tak je zatím k dispozici k hraní jeden server a další dorazí v dohledné době, aby hráčům umožnily ještě lépe si užít hru. Hraje vhodná pro všechny věkové skupiny díky svému intuitivnímu ovládání a zábavnosti, která vás udrží u monitoru dlouhé hodiny po mnoho týdnů.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!