Internetový herní portál Friv TodayFriv Today je dalším z řady herních portálů Friv, jež se zaměřují na nabídku velkého množství online her. I zde najdeme spoustu zajímavých herních titulů všech žánrů a stránky najdeme na adrese www.friv.today. Stránka vypadá podobně jaké portál Friv.com, rozdíl je ale v tom, že hned vedle loga je odkaz na kategorie. Veškeré online hry jsou na tomto serveru rozděleny do osmi hlavních kategorií – Action, Adventure, Driving, Girl, Puzzle, Shooting, Sports a Strategy. Díky tomu je tak hledání vhodné hry mnohem snadnější a rychlejší – po výběru kategorie se nám zobrazí výpis všech her z této kategorie a naopak zmizí hry z ostatních žánrů.

RC modely aut a letadel za super ceny.

Internetový herní portál Friv 2014 Games

Některé herní portály zaměřené na Friv hry mají ve svém názvu i letopočet. Na těchto stránkách pak najdeme – stejně jako u předchozích případů – pestrou paletu online her nejrůznějších žánrů. Konkrétně se jedná např. o weby www.friv2014games.org nebo www.friv2014games.com.České herní stránky Friv Hry

Kromě mnoha zahraničních webových portálů se na Friv hry zaměřují i některé české internetové stránky. Jednou z nich je web www.frivhry.com, na kterém ale nalezneme jen něco kolem 60 her. Na sousedním Slovensku se pak na Friv hry orientuje např. web www.frivhry.sk.

Aplikace Friv pro mobilní telefony

Hry Friv existují také v rámci aplikací pro chytré mobilní telefony. O jaké aplikace se jedná, co obsahují, jaká je jejich cena a pro které operační systémy jsou u nás dostupné?

Friv aplikace pro Android

Android je jak u nás, tak ve světě jednoznačně nejrozšířenějším mobilním operačním systémem. Souvisí to částečně i s tím, že je na něj nejširší nabídka aplikací, které si do něj můžeme nainstalovat.

Friv – pod názvem Friv je na Google play hned několik bezplatných aplikací, které obsahují nabídku jednoduchých her různých žánrů.
Kizi – Free Games – jedna aplikace, která zahrnuje více než 50 skvělých online her. Její součástí jsou např. akční hry, střílečky, puzzle, zombie hry, hry pro holky a spousta dalších. Menu této aplikace má podobné grafické zpracování jako internetový server Friv a stáhnout si ji můžeme zdarma v internetovém obchodě Google play.

Friv aplikace pro iOS

Pokud máte mobilní telefon s operačním systémem iOS a zároveň máte rádi herní portál Friv, můžete si do svého zařízení stáhnout i příslušnou aplikaci. Ta má název FRIV Games a obsahuje více než stovku zajímavých her. Aplikace je vhodná jak pro iPhony, tak pro iPady a stáhnout si ji v internetovém obchodě iTunes můžete zcela zdarma.

Friv aplikace pro Windows Phone

Poslední velkou mobilní platformou je Windows Phone. Na tento operační systém existuje spousta aplikací s online hrami, ale jejich nabídka je přece jenom omezenější než např. u Androidu, který používá mnohem více lidí. Pokud jde o aplikaci Friv, tak ta pro Windows Phone k dispozici není. Uživatelé tohoto operačního systému si ale mohou nainstalovat jiné aplikaci s online hrami, kterých je poměrně hodně a většina z nich je zdarma.

Aplikace GameTwist vám poskytuje možnost krátit si kdykoliv své dlouhé chvíle různými zábavnými hrami, a to i na cestách.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!