FrivInternetové stránky Friv jsou jedním z nejlepších herních portálů, na kterém najdeme spoustu skvělých online her, jež si můžeme zahrát zcela zdarma a bez jakéhokoliv stahování na našich stolních počítačích nebo noteboocích. Friv nabízí celkově téměř 300 atraktivních online her, mezi nimiž nalezneme skvělé hry mnoha různých žánrů – hry pro děti, hry pro dívky, akční hry, závodní hry, sportovní hry a řada dalších oblíbených žánrů. Všechny hry na herním serveru Friv jsou k dispozici ihned a nemusíme tak dlouho čekat, než se nám stáhnou ani si nic do svého počítače instalovat. Friv je oblíbená hlavně u dětí, protože většina her, které na něm jsou, jsou určené hlavně pro ně. Na své si tu ale přijdou i dospělí.

Jak vypadá úvodní stránka herního serveru Friv?

Internetový herní portál Friv najdeme na adrese www.friv.com. Po zadání tohoto odkazu do adresního řádku našeho internetového prohlížeče se nám zobrazí titulní stránka serveru Friv. Ta je velmi specificky zpracovaná a výrazně se odlišuje od všech ostatních konkurenčních herních webů. Na úvodní stránce herního portálu Friv se nenachází nic jiného, než pouze ikony jednotlivých her, které si zde můžeme zahrát. Her jsou dohromady necelé tři stovky a vybrat si hru tak můžeme rovnou z úvodní strany. Kromě samotných ikonek s hrami je na úvodní stránce také velké logo portálu Friv se zelenu šípkou ukazující že na webu už je více než 350 zábavných her. Nevýhodou je zde možná skutečnost, že jednotlivé hry nejsou nijak rozděleny do kategorií, tak jak je to běžně zvykem na ostatních herních serverech. Jinak je ale titulní stránky Friv celkem přehledná a neruší nás na ní žádné reklamy nebo jiné věci, které by odváděly pozornost nebo obtěžovaly.

Hry pro dívky vás zabaví na celý den.

Jaké hry na herním portálu Friv najdeme?

Na oblíbených herních stránkách Friv si můžeme zahrát více než 250 skvělých her mnoha různých žánrů. Spousta z nich je vhodná zejména pro děti a mladší hráče počítačových her, najdou se tu i hry určené zejména pro dívky, sportovní hry, závodní hry, akční hry, hry se zvířátky a řada dalších oblíbených žánrů. Nechybějí ani některé známé herní tituly, které většina lidí zná z jiných webů, případě z herních konzolí. Výběr konkrétní hry pak probíhá velmi snadno – stačí jen najet velkým kurzorem na požadovanou hru, jednou kliknout levým tlačítkem myši a námi vybraní hra se nám vzápětí otevře. Online her je na herním serveru Friv skutečně hodně a každý si zde přijde na své.Jakým způsobem se jednotlivé hry na Friv ovládají?

Ovládat jednotlivé hry na portálu Friv můžeme dvěma způsoby – buď pomocí klávesnice nebo jednoduše myší. Ovládání se ale u jednotlivých herních titulů pochopitelně liší – nápovědu, jak hry ovládat pak uvidíme vždy hned po kliknutí na námi zvolenou hru. Po její levé straně se nám zobrazí klávesnice a myš s vyznačenými tlačítky, které se při ovládání této hry používají. Ve většině případů ale není ovládání her na Friv nic těžkého a s hrami si bez větších problémů poradí i menší děti.

Nabídka her pro děti na portálu Friv

Už při prvním pohledu na stránky internetového herního portálu Friv je celkem zřejmé, že se tyto stránky hodně zaměřují na dětské hráče počítačových nebo online her. Pro děti je vhodná velká většina her na této stránce a oblíbené mohou být např. ty, které jsou s motivy kreslených postaviček z televize atd. Z konkrétních titulů jsou pro děti ideální např. Star Island, Twee, Snow Tale a spousta dalších.

Nabídka her pro holky na portálu Friv

Spouta herních titulů na Friv je zaměřená převážně na holky. Bavit tyto hry mohou i kluky, nicméně dá se spíše předpokládat, že více se budou líbit holkám. Jedná se např. o hry Barbie Lady Gaga, Holly Hobbie Dollhouse, Fashion Week Dressup, Monster High Rock Band, Pinup Facial Beauty a mnoho dalších.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!