Friv a konkurenční zahraniční herní portályZahraničních (a to zejména anglických či amerických) herních portálů je na internetu spousta. Friv sice patří mezi ty nejzajímavější, ale zdaleka není jediný. Které zahraniční herní servery patří k těm největším a nejnavštěvovanějším?
Addicting Games – jeden z největších internetových herních portálů na světě. V jeho nabídce je více než 3000 různých online her všech žánrů, které si tak můžeme zahrát zdarma a bez stahování. Nabídka her se neustále aktualizuje a každý den zde přibývají nové a nové hry. Tento herní server se nachází na adrese www.addictinggames.com a sledovat můžeme i jeho facebookový profil.

Free Online Games – další rozsáhlý herní portál s několik tisíci atraktivními hrami. Stránky jsou přeloženy do více než třiceti jazyků včetně češtiny a zahrát si zde můžeme i 3D hry, unity hry, zombie hry, dobrodružné hry a mnoho dalších. Online hry jsou zde nejen pro jednoho, ale i pro více hráčů. Stránky najdeme na adrese www.freeonlinegames.com.
Games.com – kvalitní herní server plný skvělých online her. Najdeme zde např. karetní hry, puzzle, casino hry, slovní hry, závodní hry, akční hry, rodinné hry, sportovní hry nebo strategie. Stránky jsou velmi přehledné a u jednotlivých herních titulů vidíme jejich hodnocení v hvězdičkách a také počet hráčů, kteří je právě hrají. Tento velký herní portál nalezneme pod odkazem www.games.com.

Superhry a hry online jsou velice populární.Friv a konkurenční české herní portály

Herní portály zaměřené na hraní jednoduchých online her ale nejsou jen v zahraničí, ale některé vznikly i u nás v Česku. Které z nich patří k těm nejzajímavějším?

Superhry.cz – jeden z největších českých herních portálů, na kterém si můžeme zahrát spoustu skvělých her. Kromě online her jsou zde také plné hry a MMO hry a specialitou tohoto webu jsou videonávody k nejoblíbenějším hrám. Hráči, kteří se na Superhry zaregistrují si tu mohou vytvořit vlastní profil i s fotografií a přidávat si ostatní do přátel. Stránky najdeme na adrese www.superhry.cz.
Webgames.cz – další velký český herní server plný atraktivních online her. Zahrát si tu můžeme velké množství skvelých her mnoha různých žánrů, od akčních přes sportovní a závodní až po logické nebo strategické online hry. Výhodou je i možnost hodnocení v procentech, takže u každé hry vidíme, jak je oblíbená u ostatních hráčů. Na tento herní portál se můžeme podívat pod odkazem www.webgames.cz a po registraci si můžeme hry ukládat do oblíbených.
Hry.cz – velmi navštěvovaný herní portál, který patří pod známý Seznam. Nalezneme tu obrovskou nabídku her jak pro jednoho, tak pro více hráčů a vybrat si můžeme z mnoha kategorií – sportovní , akční, logické, dětské, dívčí atd. Pokud se zaregistrujeme, můžeme se účastnit i pravidelných turnajů a sbírat věrnostní body za hraní her. Stránky mají snadno zapamatovatelnou doménu www.hry.cz.

Friv na sociálních sítích

Značka Friv už je u nás i ve světě docela známá a populární a tak (stejně jako většina ostatních) má také svoji prezentaci na vybraných sociálních sítích. Friv tak najdeme např. na Facebooku nebo na Twitteru.

Facebook – na Facebooku je stránek zaměřených na herní portál Friv obrovské množství. Když dáme do facebookového vyhledávače slovo Friv, vyjedou nám desítky různých stránek s tímto názvem. Většinou se ale nejedná o oficiální profil tohoto portálu, ale jen o fanouškovské stránky.
Twitter – na Twitteru najdeme profil s názvem Friv na adrese https://twitter.com/friv. Nejedná se ale o nic zajímavého a nedozvíme se zde žádné důležité novinky týkající se tohoto oblíbeného herního portálu.
YouTube – několik videí na téma Friv je také na největším světovém videoportálu YouTube. Můžeme se zde podívat např. na videa z některých her, které jsou v nabídce Frivu, recenze nebo návody.

Friv a podobné herní stránky Kizi

Vedle herního serveru Friv existují také velmi podobné internetové stránky, jež se zaměřují na širokou nabídku jednoduchých online her. Stránky se jmenují Kizi a na internetu je najdeme po zadání odkazu www.kizi.com. Tento web má velmi podobné uspořádání jalo Friv, takže se jedná o stránku, na které jsou čtvercové ikony s obrázky různých her. Na rozdíl os portálu Friv se zde ale můžeme zaregistrovat a následně sbírat mince a postupovat do dalších levelů. Kizi má také svoje aplikace pro Android a iOS a oficiální facebookový profil. Symbolem, resp. maskotem tohoto webu je roztomilý zelený dráček.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!